Кардіологія на Куватова

17.11.2017

Кардіологія на Куватова

Названо найкращі лікарі Башкирії

Уже котрий рік Міністерство охорони здоров’я республіки проводить республіканський конкурс «Кращий лікар року». Він проходить в три етапи, в результаті яких виявляють найкваліфікованіших, найбільш професійно підготовлених фахівців з числа лікарів та провізорів сільських, міських, республіканських лікарень, поліклінік і аптек.

В цьому році в конкурсі взяли участь 94 претендента по 31 номінації з 40 запропонованих. Нещодавно підбито підсумки завершального етапу XIII Республіканського конкурсу на звання «Кращий лікар року». Отже, переможцями визнані:

«Кращий педіатр »- Сорокіна Галина Геннадіївна, завідуюча педіатричним відділенням №2, лікар-педіатр МБУЗ ​​Міська дитяча клінічна лікарня №17 ГО м.Уфа;

«Кращий неонатолог» — Акульшина Анастасія Вікторівна, лікар-неонатолог відділення недоношених та патології новонароджених ГБУЗ Республіканська дитяча клінічна лікарня;

«Кращий терапевт» — Ахметова Лілія Тімерьяновна, лікар-гастроентеролог гастроентерологічного відділення ГБУЗ Республіканська клінічна лікарня ім.Г.Г.Куватова;

«Кращий хірург» — Мехді Джамаладдін Іса-огли, завідувач відділенням гнійної хірургії, лікар-хірург ГБУЗ РБ Лікарня швидкої медичної допомоги міста Уфа;

«Кращий акушер-гінеколог» — Саубанова Тетяна Володимирівна, заступник головного лікаря по клініко-експертній роботі, лікар-акушер-гінеколог МБУЗ ​​Клінічний пологовий будинок №4 ГО м.Уфа;

«Кращий керівник медичної організації» — Нагаєв Рінат Явдатовіч, головний лікар ГБУЗ Республіканська клінічна лікарня ім.Г.Г.Куватова;

«Кращий кардіолог» — Раянова Римма Раисовна, завідуюча дитячим кардіологічним відділенням, лікар-дитячий кардіолог ГБУЗ Республіканський кардіологічний центр;

«Кращий стоматолог» — Кашина Софія Мидхатовна, завідуюча лікувальним відділенням, лікар-стоматолог-терапевт МБУЗ ​​Стоматологічна поліклініка №4 Уфа;

«Кращий лікар служби крові» — Хафизов Рінат Валеевіч, лікар-трансфузіолог, завідувач філією міста Бєлорєцька ГБУЗ Республіканська станція переливання крові;

«Кращий лікар лабораторної діагностики» — Фархутдінова Алсу Мансафовна, лікар клінічної лабораторної діагностики відділення лабораторної діагностики ГБУЗ Республіканський перинатальний центр;

«Кращий лікар-експерт» — Рудаков Дмитро Михайлович, лікар-патологоанатом відділу загальної патології МБУЗ ​​Міська клінічна лікарня №13 ГО м.Уфа;

«Кращий інфекціоніст» — Юламанов Азамат Салаватовіч, завідувач відділенням №4, лікар-дерматовенеролог гауз Республіканський шкірно-венерологічний диспансер №1;

«Кращий онколог» — Парфьонов Андрій Юрійович, лікар-онколог хірургічного відділення №3 ГБУЗ Республіканський клінічний онкологічний диспансер;

«Кращий невролог» — Колчина Емма Михайлівна, завідуюча неврологічним відділенням, лікар-невролог ГБУЗ РБ Лікарня швидкої медичної допомоги міста Уфа;

«Кращий лікар швидкої медичної допомоги» — Шпак Олена Валеріївна, завідувач підстанцією, лікар швидкої медичної допомоги Дёмской підстанції МБУЗ ​​Станція швидкої медичної допомоги ГО м.Уфа;

«Кращий анестезіолог-реаніматолог» — Нуртдинов Ільдар Наркисович, завідувач відділенням реанімації та інтенсивної терапії опікового відділення МБУЗ ​​Міська клінічна лікарня №18 ГО м.Уфа;

«Кращий лікар медичної реабілітації» — Бикбаева Наталія Федорівна, завідуюча відділенням спортивної медицини гауз Республіканський лікарсько-фізкультурний диспансер;

«Кращий лікар інструментальної діагностики» — Сайфуллин Ільдар Мазитович, лікар-ендоскопіст ендоскопічного відділення ГБУЗ Республіканська клінічна лікарня ім.Г.Г.Куватова;

Кардіологія на КуватоваКардіологія на Куватова

«Кращий оториноларинголог» — Хайбулліна Джаліл Фаридович, лікар-оториноларинголог ГБУЗ РБ Міська клінічна лікарня №21 міста Уфи;

«Кращий травматолог-ортопед» — Абдулгужін Булат Ішмулловіч, лікар-травматолог-ортопед відділення травматології та ортопедії ГБУЗ Республіканська клінічна лікарня ім.Г.Г.Куватова;

«Кращий дільничний терапевт» — Бадретдинова Зульфія Фатхінуровна, дільничний терапевт ГБУЗ РБ Язиковскій Центральна районна лікарня;

«Кращий офтальмолог» — Ямліханов Айдар Гаязович, заступник головного лікаря з хірургії МБУЗ ​​Міська клінічна лікарня №10 ГО м.Уфа;

«Кращий фтизіатр» — Шукаєва Ольга Михайлівна, завідуюча диспансерним дитячим відділенням, лікар-фтизіатр ГБУЗ Республіканський клінічний протитуберкульозний диспансер;

«Кращий ендокринолог» — Ібрагімова Ольга Юріївна, завідувач відділенням ендокринології, лікар-ендокринолог ГБУЗ РБ Міська клінічна лікарня №21 міста Уфа;

«Кращий дільничний педіатр »- Салімгареева Альміра Ріфгатовна, лікар-педіатр дільничний ГБУЗ РБ Язиковскій центральна районна лікарня;

«Кращий уролог» — Максютов Раміль Рашитович, лікар-уролог урологічного відділення ГБУЗ Республіканська клінічна лікарня ім.Г.Г.Куватова;

«Спеціальна номінація» — Соколов Володимир Петрович, заступник головного лікаря з хірургічної допомоги, лікар-хірург ГБУЗ Республіканська клінічна лікарня ім.Г.Г.Куватова;

«За вірність професії» — Іоніс Юрій Борисович, лікар-судинний хірург кардіохірургічного відділення №2 ГБУЗ Республіканський кардіологічний центр.

Рекомендуємо почитати не менш цікаві статті:

Джерело: Кардіологія на Куватова

Також ви можете прочитати